Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Якимівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
15 Листопада 2018 р

Перевід учнів

Протокол

08.06.2018 № 6

засідання педагогічної ради ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Якимівка

Голова педради – Давидюк Л.В.

Секретар – Хіміч Н.С.

Присутні: педпрацівники – 19; відсутні – немає (список додається).

Порядок денний.

1. Про перевід до наступних класів 1-8,10 класів.

1. СЛУХАЛИ:

         Директора школи, Давидюк Л.В. «Про закінчення учнями 1-8,10 класів 2017-2018 навчальному році та перевід до наступних класів», яка сказала, що керуючись Інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів всіх типів та форм власності системи загальноосвітньої середньої освіти, затвердженої в Міністерстві юстиції України від 06.05.2009 року № 888/15074, на підставі річного оцінювання учні 1-8,10 класів переводяться до наступних класів.

ВИСТУПИЛИ:

         1. Заступник директора з НВР, Хіміч Н.С, яка сказала, що всі учні проатестовані, всім виставлено річні оцінки та ДПА.

ВИРІШИЛИ:

1.1. Перевести учнів 1 класу до 2 класу за таким списком:

Береговенко Дарину

Денісову Дарину

Вихованця Артема

Петрук Анну

Тузюк Анастасію

Зайчковського Максима

Манзюк Валерію

Семчук Вікторію

Марчука Сергія

Ляшенка Михайла

Революка Артура

Кузьміченка Богдана

Кісіленко Наталію

         1. 2. Перевести учнів 2 класу до 3 класу за таким списком:

Вихованця Дениса

Зварищук Юлію

Катрагу Катерину

Коваленко Богдану

Осіпчука Назара

Пашиніну Анну

Петруняк Анастасію

Проценка В’ячеслава

Руденко Оленку

Чугункіну Діану

Швеця Валентина

Шеремету Олександру

Чернегу Владислава

         1. 3. Перевести учнів 3 класу до 4 класу за таким списком:

Амінову Софію

Вихованця Богдана

Гераскевича Богдана

Геращенка Богдана

Гуменюк Поліну

Дяченко Ангеліну

Житника Богдана

Загнибороду Марію

Зінича Іллю

Манзюк Ангеліну

Паламарчук Кароліну

Петрову Катерину

Черкевича Святослава

Щуренка Павла

         1. 4. Перевести учнів 4 класу до 5 класу за таким списком:

Богачук Олену

Волос Діану

Дашевського Назара

Житник Богдану

Кухара Максима

Ляшенка Олександра

Осіпчука Святослава

Пашиніну Анастасію

Подольця Максима

Подольця Сергія

Скоропад Тетяну

Рябисько Вікторію

Шевчука Богдана

Шпак Карину

Чугункіна Руслана

         1. 5. Перевести учнів 5 класу до 6 класу за таким списком:

Бондаренко Віталіну

Гончарук Наталію

Гулеватого Сергія

Дацюк Марину

Дячука Дмитра

Житник Дарію

Загоруйко Діану

Заячковську Богдану

Катрагу Вікторію

Корнєєва Сергія

Марищук Ярославу

Хом’ячук Маргариту

Щегляк Марину

Щербанюк Наталію

         1. 6. Перевести учнів 6 класу до 7 класу за таким списком:

Бондаренко Анну

Гераскевич Марію

Крнійчука Олега

Кухара Максима

Кухар Анастасію

Мазура Віталія

Маслянка Ярослава

Поліщук Діану

Стецюк Ангеліну

Шевчука Ярослава

         1. 7. Перевести учнів 7 класу до 8 класу за таким списком:

Богачука  Едуарда

Вихованець Вероніку

Вихованець Віталіну

Вихованця Юрія

Воловик Надію

Корнєєву Вікторію

Криштопу Ярослава

Мацюк Юлію

Осіпчук Мирославу

Синявську Вікторію

Шеремету Наталію

Шіпілюк Любов

         1. 8. Перевести учнів 8 класу до 9 класу за таким списком:

Березняк Наталію

Бібік Вероніку

Дашевську Софію

Дердійчука Іллю

Дячук Діану

Житника Олега

Загоруйка Владислава

Корнійчук Соломію

Лобунцову Ольгу

 Мандибуру Василька

Пономаренка Максима

Хом’ячука Андрія

Хом’ячука Ярослава

  1. 9. Перевести учнів 10 класу до  11 класу за таким списком:
  2.  

Березняк Аліну

Вихованець Вероніку

Загороднього Павла

Конєєва Валентина

Лесик Марію

Мацюк Катерину

Стрільця Руслана

Харчука Назара

Рудківську Уляну

 

Голова педради:                             Л.В. Давидюк

Секретар:                                        С.І. Олофінська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *